Вступ до Інституту банківських технологій та бізнесу

НАКАЗИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ НА НАВЧАННЯ

Наказ №146-с від 20 вересень 2019р. про зарахування на навчання студентів 1 курсу заочної форми здобуття освіти за спеціальностями за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Наказ №148-с від 20 вересень 2019р про зарахування на навчання студентів 1 курсу заочної форми здобуття освіти за спеціальностями за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Наказ №108-c від 22 липня 2019р. про зарахування на навчання студентів освітнього рівня бакалавр на основі ПЗСО за кошти державного бюджету.

Наказ №109-c від 01 серпня 2019р. про зарахування на навчання студентів освітнього рівня бакалавр на основі ПЗСО за кошти державного бюджету.

Наказ №110-c від 05 серпня 2019р. про зарахування на навчання студентів освітнього рівня бакалавр на основі ОКР "Молодший спеціаліст" за кошти державного бюджету.

Наказ №111-c від 06 серпня 2019 р. про зарахування на навчання студентів денної форми навчання освітнього рівня бакалавр на основі ПЗСО за кошти фізичних та/або юридичних осіб

Наказ №112-c від 06 серпня 2019 р. про зарахування на навчання студентів заочної форми навчання освітнього рівня бакалавр на основі ПЗСО за кошти фізичних та/або юридичних осіб

Наказ №113-c від 09 серпня 2019 р. про зарахування на навчання студентів освітнього рівня бакалавр на основі ОКР "Молодший спеціаліст" за кошти фізичних та/або юридичних осіб

Наказ №115-c від 11 серпня 2019 р. про зарахування на навчання студентів денної форми навчання освітнього рівня магістр за кошти державного (регіонального) бюджету

Наказ №116-c від 11 серпня 2019 р. про зарахування на навчання студентів заочної форми навчання освітнього рівня магістр за кошти державного (регіонального) бюджету

Наказ №117-c від 12 серпня 2019 р. про зарахування на навчання студентів денної форми навчання освітнього рівня магістр за кошти фізичних та/або юридичних осіб

Наказ №118-c від 12 серпня 2019 р. про зарахування на навчання студентів заочної форми навчання освітнього рівня магістр за кошти фізичних та/або юридичних осіб

Наказ №228-с від 29 листопада 2019р. про зарахування на навчання студентів 1 курсу заочної форми здобуття освіти за спеціальностями за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Наказ № 227-с від 29 листопада 2019р про зарахування на навчання студентів 1 курсу денної форми здобуття освіти за спеціальностями за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Рейтингові списки вступників

Рейтинговий список вступників до Інституту банкiвських технологій та бізнесу ДВНЗ "Університет банківської справи" для здобуття освітнього ступеня магістра за спеціальністю 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" на денну форму навчання (3 хвиля)

Рейтинговий список вступників до Інституту банкiвських технологій та бізнесу ДВНЗ "Університет банківської справи" для здобуття освітнього ступеня магістра за спеціальністю 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" на заочну форму навчання (3 хвиля)

Рейтинговий список вступників до Інституту банкiвських технологій та бізнесу ДВНЗ "Університет банківської справи" для здобуття освітнього ступеня магістра за спеціальністю 071 "Облік і оподаткування" на заочну форму навчання (3 хвиля).

Рейтингові списки вступників, рекомендованих на зарахування за освітнім ступенем магістра, 2 хвиля

Результати конкурсного відбору

Результати проведення вступного випробування з фаху для освітнього ступеня магістра 2 хвиля

Результати проведення вступного іспиту з іноземної мови (англійської) для здобуття освітнього ступеня магістра (на основі освітнього ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (освітньо-професійна програма «Фінанси, банківська справа та страхування») форма навчання заочна (дистанційна) 2 хвиля