Гордєєва Дар’я Валеріївна

Кандидат економічних наук, тема дисертації: «Валютні ресурси у врівноваженні платіжного балансу України», рік захисту 2017.

Дисципліни, які викладає:

• Економіка та зовніщньоекономічні відносини України;
  • Міжнародна економіка (рівень С – Міжнародні фінансові ринки та банківська діяльність);
  • Системи обробки економічної інформації;
  • Економіко-математичні методи і моделі;
  • Макроекономіка та Мікроекономіка (рівень А);
  • Статистика.

Стажування:

• KTH Royal Institute of Technology, Stockholm, Certificate of attendance, Training session at KTH Royal Institute of Technology dedicated to applications of rapid prototyping and eye tracking technologies for innovative environments, 23.02.2016 р.
  • Семінар Національного банку України для викладачів ВНЗ України «Впровадження європейських підходів до банківського регулювання та нагляду в Україні» Київ, 20 –21 травня 2019 року

Напрями наукових досліджень:

• Грошово-кредитна політика.
  • Валютна політика та валютне регулювання.
  • Зовнішня стійкість економіки.

Найвагоміші публікації:

1. Гордєєва, Д.; Бахшалієва, С.; Подвальна, О.; Сергієнко, Е. ФінТех в країнах АСЕАН: стан, проблеми та вплив на фінансові ринки. Фінансовий простір. 2019, 77-92.
  2. Makarenko M. Development of composite indicator of Ukraine’s international reserves adequacy / Mykhaylo Makarenko, Daria Gordieieva // Risk governance & control: financial markets & institutions. – 2015. – Volume 5, Issue 4, Continued-1. – P. 160-168. (Scopus)
  3. Makarenko M. I. Determining key determinants of demand for international reserves in Ukraine: cointegration analysis / M. I. Makarenko, D. V. Gordieieva // Фінансово-кредитна діяльність: проблеми теорії та практики: збірник наукових праць. – Харків: ХІБС УБС НБУ, 2015. – Випуск 1 (18). – С. 182-194.
  4. Макаренко М. И. Оценка достаточности международных резервов Украины и возможных источников их пополнения / М. И. Макаренко, Д. В. Гордеева // Бизнес Информ. – 2015. – №7. – C. 235–240.
  5. Ефективність та конкурентоспроможність банківської системи України: монографія д-ра екон. Наук / (Г.Т. Карчева, Т.С. Смовженко, В.І. Міщенко та ін..) ; за заг. ред. д-ра екон. наук Г.Т. Карчевої. – Київ : ДВНЗ «Університет банківської справи», 2016. – 279 с. Макаренко М.І., Гордєєва Д.В. – підрозділ «Удосконалення управління міжнародними резервами України на основі комплексного оцінювання їх достатності» (С. 120-132)

Контактні дані:

Роб.тел.: (044)-425-95-67