Кравченко Ірина Семенівна

Доктор економічних наук (1999 р.), професор кафедри економіки та менеджменту

Тема докторської дисертації: «Трудозберігаюча функція зайнятості»

Дисципліни, які викладає:

• “Управління людськими ресурсами”
  • “Ринок праці”
  • “Менеджмент персоналу”

Cтажування:

• Харківський національний технічний університет, серпень 2017 р.

Напрями наукових досліджень:

• Ринок праці, соціальна економіка і політика.
  • Вплив глобалізаційних та інтеграційних процесів на трансформацію ринку праці.
  • Державне регулювання економіки.
  • Розвиток компетенцій фахівців фінансово-кредитної сфери.

Найвагоміші публікації:

1. Кравченко І.С., (у співавт.) Фінансові інструменти розширення можливостей людського розвитку в інформаційній економіці /Збірник наукових праць «Фінансово-кредитна діяльність: проблеми теорії та практики», - №1. - 2019 р., С. 506-514.
  2. Кравченко І С. (у співавт.) Інтеграційно-адаптаційна модель розвитку професійних компетенцій працівників фінансово-кредитної сфери //Ринок праці та зайнятість населення: науково-практичний журнал. – 2018. - №1. – С. 21-26.
  3. Кравченко І С., Ігнатенко Т.С. Середній клас: сутність, роль у суспільстві та створення умов для його формування в Україні /Соціально-філософські проблеми економіки та освіти. – Монографія – Черкаси. – 2017р.
  4. Кравченко І.С. Особливості взаємодії ринків праці ЄС і України //Соціально-трудові відносини: теорія та практика. Збірник наук. праць. – К.: КНЕУ. – 2015. – №2(10). – С. 43-53.
  5. Питання макроекономічної політики України на 2014–2019 рр. : експертно-аналітично доповідь / Т. Смовженко, Г. Багратян, І. Кравченко. – К. : УБС НБУ, 2014. – 254 с.
  6. Введение в мегаэкономику: теория, методология, практика : монография. [Г. Баратян, І. Кравченко] - К.: Вид-во УБС НБУ, 2012. – 158с.
  7. Iryna Kravchenko, Нrant Bagratyan. Megaeconomics and global macroeconomic problems. Навчальний посібник - K.: UB NBU, 2013. – 247p. (З грифом Міністерства освіти і науки України).
  8. Kravchenko Iryna, Aleksanyan Armen. Informational economy: extension of opportunities of human development in social and labor sphere // Information Technologies, Managementand Society – The 16-thInternational Conference, Riga, Latvia, 2018 April 26-27.

Контактні дані:

Робочий телефон: (044)-425-95-67